Duben 2008

Můj Ignika

30. dubna 2008 v 8:51 | Krika |  Mé výtvory
Jelikož nemám Igniku tak sem si vytvořil svého,ale v trochu jiným provedení
Ignika na stroji
Ignika na stroji zboku
Ignika a stroj

Lávová kudlanka

29. dubna 2008 v 16:02 | Krika |  Mé výtvory
Lávová kudlanka je nejrychlejším tvorem ve vesmíru Bionicle,je 100x rychlejší než Pohatu.Stejně jako Kudlanka z Le-Koro tak pomáhá matoanům,jenže pár těchto kudlanek přešlo na stranu zla.Má 4 nohy,proto může chodit po lávě a drápy na rukou,kterými se brání.
Pohled zepředu
Pohled zboku
Hlava detail
Bojový postoj

Diplomy s výsledky

24. dubna 2008 v 23:02 | Krika
Takže bylo to docela težký,všem gratuluji...zde jsou výsledky:
1.Brutaka
2.Hakann
Zde jsou oba obrázky
3.Daxia
4.ne
5.Takanuva Mistika
6.Vody
Bodování
1 chyba 1 místo,2 chyby 2 místo,3 chyby 3 místo a níž je Cena útěchy
Diplomy:
1.místo měl Meňa,Toa ()()()% a Keelerak
2.místo měly Antoz,Tahu Nuwa,Ikingi,Flája,Omega Tahu a De Real
3.místo měly ehlek,Toa Lhikan,nezbourat!!!! a krysa10
A ceny útěchy měly Turaga s Matlanema Vicanem
Snad se vám diplomy líbí.....další test bude nevím kdy,ale snad brzy

Příběh

23. dubna 2008 v 15:42 | Krika |  Oznámení
Začnu dělat několikati dílné příběhy .... ale nebojte výtvory budou pořád .... nafotím totiž třeba 10 dílů za jeden den,takže stihnu i výtvory.... teště se

Anketka

22. dubna 2008 v 16:15 | Krika |  Oznámení
Jedna malá anketka:

Doporučuji

21. dubna 2008 v 20:44 | Krika |  Oznámení
Chodím na jednu všeobecnou diskuzi,ale většinou se tam mluví o Bionicle,třeba i o hrách,o filmech atd. pokud tam nechodíte tak fakt doporučuji se tam zaregistrovat,pokud nevíte jak napište mi na icq ( 342121244 ) nebo na skype ( honzik199 ) zde je odkaz:
http://svedous.ic.cz/phpBB2/index.php
Chodí tam už dost lidí...Fakt doporučuji!!!!

Nujův blog

20. dubna 2008 v 19:48 | Krika |  Spřátelené blogy
4.Spřátelený blog
Nuju http://nujuv.blog.cz

Please

20. dubna 2008 v 14:00 | Krika |  Oznámení
Jsem přihlášený v další soutěži o nej výtvor ale tentokrát jinde než u Connera,takže pokud budete chtít tak zahlasujete http://suprbionicle.blog.cz/0804/1-hlasovani můj výtvor je Jetrax T6 a Makuta Sirix...předem děkuji za zahlasování

Animace

18. dubna 2008 v 23:53 | Krika |  Mé výtvory
Moje první dobrá Bionicle animace
http://bionicles.webgarden.cz/download/moje-bionicle-animace.html
(je to strašně pomalé,doporučuji stáhnou(klikni pravým tlačítkem myši na my new animation a
dej uložit cíl jako))

Mega-stroj

18. dubna 2008 v 13:39 | Krika |  Mé výtvory
Překonal sem si svůj rekord,tohle měří 55 cm
Mega-stroj je něco jako Exo-Toa,ale mnohem větší.Má čtyři nohy,drápy na jedné ruce a na druhé Cordak s laserem,háky atd.V tomto stroji sedí malý Toa Nurati,který ho sám postavil a zprovoznil.
Porovnání s Thokem
Chudák Thok mezi nohama
Pohled na stroj zboku
Pohled zezadu
Záda zblíska
Pohled zezhora(sry za tu nohu)
Otevřená kabinka s Toa
bez Toa
Celej pohled na stroj bez Toa
Toa Nurati
Jedna ruka stroje
Druhá ruka
Snad se vám líbí

Můj druhý diplom

18. dubna 2008 v 10:23 | Krika |  Testy,diplomy
Tohle je opět diplom od Ikingiho a opět mu děkuju
Pokud máte někdo na blogu taky nějakou bionicle bleskovku nebo bionicle soutěž,dejte sem odkaz.Rád si zasoutěžím.

Bionicle test.2

17. dubna 2008 v 18:37 | Krika |  Testy,diplomy
1.Kdo nosí Kanohi Olmak
2.Co je toto:
3.Co je to za ostrov???
4.Byl Toa Ignika dříve Matoro?
5.Kdo je toto?
6.Kterého elementu byl První Toa?
7.Koho chceš na diplom?
Vyhlášení bude 24.4.2008

Rathi-Nui:Jak to začalo a skončilo

16. dubna 2008 v 23:59 | Krika |  Mé výtvory
Možná ste čekali že bude další výtvor,ale nevěděl sem koho mám udělat a tak sem udělal psaný příběh.Sand se vám bude líbit.
Kousek od ostrova Voya-Nui je ostrov Rathi-Nui. Žije tam několik Matoranů a Turagů.Jednoho dne se šli podívat Turagové do Onu-Tara.Tam teče malý podzemní potok ve kterém je vidět, co se děje v blízkosti Rathi-Nui a Turagové tam viděli, že se na ostrov blíží Makutovy bojovníci. Poté každý Turaga vyslal do své vesnice Rahiho,aby řekl vždy nejsilnějšímu Matoranovi ať přijde do Chrámu Světla. Přišlo všech šest Matoranů,Nurox,Denra,Grulix,Menter,Laviron a Remit. Turagové pak proměnily tyto Matorany v Toa,v Toa Rathi. Pak jim jeden z nejmoudřejších Turagů řekl,že musí přemoci Rathiky,kteří se rychle blíží na Rathi-Nui. Poté přiletěl jeden z Rahi,který hlídá,jestli se něco neblíží k ostrovu a řekl Turagům,že na ostrově přistálo 6 monster.Toa se vydali na pobřeží,kde měli údajně přistát Rathikové a Turagové mezitím poslali Latosara,aby svolal Matorany do chrámu světla,než je Rathikové zničí.Toa dorazily na pobřeží a uviděli zničenou vesnici Le-Rathi,ale Rathikové už tam nebyly.Toa se vydali po jejich stopách až došli k Onu-Tara,kde stál Rahi,který hlídal vchod. Držel v drápech Turagu a říkal že se přidal k Makutovy. Toa ho zabili a Turaga musel Toa pustit do Onu-Tara.Tam Rathikové ale nebyly. Potom jim Turaga řekl že když půjdou jednou podzemní chodbou,tak dorazí k Masce Elementů a pak až tam dojdou ať spojí své síly a přivolají Toa Elementů.Jak Toa šli,všichni Matorani dorazili do chrámu světla a Latosar hledal Rathiky.Toa došli k Masce a přivolaly Toa.Potom se všichni spolešně vydali taky hledat Rathiky.Mezitím se Makuta naštval a poslal na Rathi-Nui Krekku,který po cestě zmutoval.Toa ho naštěstí porazili.To se také Makutovy nelíbilo a tak se musel sám osobně vydat pomoci Rathikům.Strhl se největší boj,který kdy Rathi-Nui zažilo.Jelikož Makuta nechtěl být zabit,tak se z boje jednoduše vytratil.Toa nakonec zvítězili.Pak už se nikdy Makuta nebo nějaký jeho sluha na ostrov nevrátil.
Tohle je poslední věc z Rathi-Nui.

Makuta Karodax

16. dubna 2008 v 17:00 | Krika |  Mé výtvory
Toa jsou opět v převaze a tak se musel Makuta vydat pomoct Rathikům.Je velmi silný a je vybaven stinným mečem,který vysřeluje paprsky stínu,které promění dobrého v zlého.Jediný Toa který dokáže ubránit sebe i Toa před tímto paprskem je Toa Elementů.Makuta Karodax je ještě vybaven odpalovačem Zamor se Zamor stínu.
Celkový pohled
Stinný meč
Tělo + Hlava
Celý zboku
Celý zezadu
Bojový postoj
Zítra bude MOŽNÁ poslední překvápko

Toa Elementnů a Nugiani

14. dubna 2008 v 7:03 | Krika |  Mé výtvory
TOA ELEMENTŮ JE KONEČNĚ TADY!!!!!Jak Toa uchopily společně masku elementů tak se objevil Toa.Tento Toa ovládá všechny živli a tím pádem je nejsilnější Toa který existuje a existoval.Je vyzbrojen dvěmi zbraněmi a každá znich má v sobě tři zbraně každého živlu(oheň,voda,kámen,země,led,vzuch).Je také vyzbrojen odpalovačem Zamor se speciální Zamor elementů.Protože není moc rychlý,když má tak těžké zbraně,vypůjčil si z archívu jednoho Rahiho.
Toa sedící na Nuigani
Oba zboku
Nugiani normálně
Stojící Nuigiani
Toa Elementů
Toa Elementů hlava
Speciální Zamor elementů
Oba dva

Zítra bude MOŽNÁ další překvápko

Opět sorry

13. dubna 2008 v 13:26 | Krika |  Oznámení
Sorráč,ale dnes to opět nebude,já vůbec nesíhám,mám teprve půlku prvního překvápka a to mi toho ještě hodně zbývá a dnes vůbec nemám čas.Kdy to sem dám nevím,ale přístí týden to na 100% bude.

Sorry

11. dubna 2008 v 19:10 | Krika |  Oznámení
Zítra jedu do Prahy,tak se omlouvám,ale zítra překvápko nebude,bude až v neděli a bude ještě jedno překvápko a to bude v pondělí...to znamená že test bude až v úterý...sorry

Titáni z Rathi-Nui

11. dubna 2008 v 7:02 | Krika |  Mé výtvory
Krekka je zpět!!!Makuta ho musel přemluvit,aby šel pomoci Rathikům,jenže jak je známo,není moc chytrý,ale zato dost silný.Při cestě na Rathi-Nui zmutoval,ale je pořád stejně silný,má odpalovač Zamor,který se dá dát dozadu,kamenný vrták a leserový meč.
Celkový pohled
Kamenný vrták
Hlava
Latosar je ochránce Matoranů,většinou pobývá v temných bažinách a zachraňuje topící se Matorany.Myslel si že když tu jsou teď Toa,že bude mít volno,jenže se mílim,protože Toa jsou na cestě za maskou elementárních sil a tak musí pořád hlídat ty rozpustilé Matorany.Má hůl bažin,která vystřeluje lana za která se drží Matorané a taky slouží k svazování nepřátelů.Jako jediný z Rathi-Nui má na Zamor zásobník.
Celkový Pohled
Hůl bažin
Hlava
Tento Rahi pouští Turagy do Onu-Tara.Poté co musel pustit Toa do tohoto podzemního města se raději přidal ke zlu.Rathikové jsou tím pádem v převaze,Toa teď urychleně potřebují najít masku elementárních sil a přivolat Elementárního Toa.Má odpalovač Zamor a mohutné pařáty.
Celkový pohled na Rahi
Hlava
Zítra bude překvapení

Matorani z Rathi-Nui

10. dubna 2008 v 7:12 | Krika |  Mé výtvory
Tito Matorani byly nejlepšími přátely Toa Rathi,ale od tý doby co jsou na cestě za maskou elementárních sil se už neviděly.
Tamar je Matoran z Ta-Rathi-Nui,má dva ohnivé meče,kterými vypaluje různé věci.
Gamika je Matoranka z Ga-Rathi,má dva sekáče,které jí umožňují lepší pohyb pod vodou.
Owan je Matoran z Onu-Rathi,má drápy k hrabání.
Levit je Matoran z Le-Rathi,má dvě křídla na zádech a dva větrné sekáče v rukou.
Kipu je Matoran z Ko-Rathi,má dva ledové skáče,které mu pomáhají k udržení na ledovcích.

Ponur je matoran z Po-Rathi,má dva různé háky k uchycení na skalách.
Zítra budou Titáni

Rathika

9. dubna 2008 v 7:30 | Krika |  Mé výtvory
Rathika!!!Makuta už nevěděl jak porazit Toa a tak si musel někoho vytvořit.Vytvořil silné bojovníky,Rathiky,kteří nemají slitování ani nad malou mouchou.Mají odpalovače Zamor a silné zbraně.
Havrok:Nejvyšší z Rathiků,ale není vůdce.Dělá si vždy sradu z ostatních,že jsou prý malý.Proto ho taky ostatní nemají moc v oblibě.Má odpalovač Zamor,u toho má červený lejzr a má ohnivý měč.
Keleron:Nejhbitější z Rathiků,je vůdce.Makuta nevěděl co mu dát jako zbraň,tak si chytl jednoho Visoraka a jeho tělo s kusadly mu dal jako zbraň.Má odpalovač Zamor a už zmiNované tělo Visoraka v druhé ruce.
Geron:Nejodolnější a nejmenší z Rathiků.Má velmi silné brnění po celém těle,jediná jeho slabina je jeho hlava.Má odpalovač Zamor,kamenné kladivo a vrták pro rozbíjení kamenů.
Tarak:Nejsilnější z Rathiků.Je to samotář a taky není moc v oblíbený,je totiž i strašně urážlivý.Má odpalovač Zamor a zbraň která má v sobě vodí harpunu a lejzr.
Morilak:Nejchytřejší z Rathiků.Pořád poučuje ostatní Rathiky,ale nepatří k těm co nejsou oblíbění,právě naopak.Když je chytrý tak ví i slabiny Toa.Má odpalovač Zamor,ledový štít a ledový sekáč.
Etrok:Jedniný z Rathiků,který umí létat.Je docela dost silný a rád útočí ze vzduchu.Má odpalovač Zamor s mířítkem a ostatou ruku k hrabání.
Spojení Havroka,Taraka a Etroka - Dark Tararok
Spojení Kelerona,Gerona a Morilaka - Master Killeron
Zítra budou Matorané